Arbiton

PANELE I PODŁOGI WINYLOWE ARBITON – DLACZEGO WARTO

Jedyna podłoga winylowa z mineralnym rdzeniem, niezwykle trwała, 
w 100% wodoodporna. Wyjątkowa!

HD MINERAL
CORE - PANELE WINYLOWE

To w naszych laboratoriach powstała innowacyjna mieszanka minerałów skalnych oraz nowoczesnych polimerów opartych na cząsteczkach węgla. Starannie dobrana proporcja zapewnia optymalne właściwości użytkowe podłogi. Wykonany z niej rdzeń paneli winylowych zapewnia ekstremalną trwałość na co dajemy nawet 20 lat gwarancji. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i dumnie podkreślamy fakt, że nie ma w nich ftalanów ani szkodliwych plastyfikatorów.

TITANIUM
NANO-LAYER

HD Mineral Core to ultra wzmocnienie rdzenia paneli. Ochronę przed zarysowaniami zapewnia z kolei innowacyjna powłoka Titanium Nano Layer. W to rozwiązanie wyposażyliśmy podłogi z kolekcji Amaron i Liberal. Titanium Nano Layer podnosi wytrzymałość na zarysowania nawet o 30% względem czołowych podłóg winylowych dostępnych na rynku.

ONE SPACE
ONE FLOOR

Ze względu na swoje właściwości nasze podłogi winylowe świetnie sprawdzą się na otwartych przestrzeniach. Podłoga w salonie połączonym z kuchnią – tam gdzie bije serce każdego domu – musi przetrwać niejedno, a mineralny rdzeń w naszych podłogach to gwarancja trwałości na wiele lat!

PANELE WINYLOWE ZE STRUKTURĄ DREWNA

Nasze podłogi zostały zainspirowane naturą i zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w A.Design Studio. Unikalna, prawdziwy design i struktura drewna, wybrana została spośród najpiękniejszych rodzajów i odmian na świecie.

STABILNOŚĆ
WYMIAROWA

Mineralny rdzeń w panelach winylowych to wysoka stabilność termiczna wymiarów bez względu na poziom nasłonecznienia podłogi. To oznacza możliwość ułożenia nawet do 200m2 bez dodatkowej dylatacji również pomiędzy pomieszczeniami. 

TRWAŁA PODŁOGA TO MOCNIEJSZE ZAMKI

Mineralny rdzeń to przede wszystkim niezwykle wytrzymałe zamki, co zapewnia podłodze najwyższą trwałość. Mimo niewielkiej grubości paneli, zamki w naszych podłogach są 2 razy mocniejsze niż zamki tradycyjnych paneli winylowych.

100% WODOODPORNA PODŁOGA WINYLOWA

Nie bój się wody, nasza podłoga winylowa jest w 100% wodoodporna. Częste mycie czy rozlane napoje nie uszkodzą podłogi. Możesz bez obaw połączyć podłogę w kuchni z pozostałą częścią domu.

IDEALNE PANELE NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Niski opór cieplny paneli winylowych oznacza bardziej efektywne wykorzystanie energii ogrzewania podłogowego. To realne oszczędności w domowym budżecie i mniejszy wpływ na środowisko – zmniejszenie emisji CO2 nawet o 60% – czyli blisko 500kg CO2 mniej z jednego gospodarstwa domowego w Europie, każdego roku.

SZEROKA
DESKA

Nasze podłogi winylowe z kolekcji AMARON oraz LIBERAL występują w postaci najszerszej dostępnej na rynku deski – mają aż 229mm szerokości.

SZYBKI REMONT PODŁOGI

Podłogi mają ogromny wpływ na wygląd wnętrza, dlatego warto właśnie od nich rozpocząć planowanie zmian. Dlaczego więc wiele osób decyduje się zostawić starą podłogę na miejscu, mimo iż nie pasuje ona do wystroju odświeżonego pokoju? Obawiamy się długiego remontu, wysokich kosztów i bałaganu. Niesłusznie – dzięki nowoczesnym panelom winylowym oraz specjalistycznym podkładom układanie podłogi jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu.

SPRAWDŹ NA:

PODŁOGA
NA WYNAJEM

Mieszkanie pod wynajem dużo częściej wymaga odświeżenia. Malowanie ścian zajmuje jeden dzień, wymiana podłogi – dużo dłużej. Inwestycja w panele winylowe zwróci się dwukrotnie ponieważ:

Przygotowanie podłoża

dzięki podkładom Arbiton, podłogę winylową możemy położyć na standardowej posadzce oddawanej przez dewelopera. Niewymagane jest szlifowanie, idealne równe podłoże.

Gwarancja

panele Arbiton to nawet 20 lat gwarancji dla użytku prywatnego, i 7 lat dla użytku komercyjnego

Wysokie klasy
użyteczności

panele winylowe Arbiton z kolekcji Amaron i Aroq posiadają klasy użyteczności:
> 23 – intensywnie użytkowane pomieszczenia domowe jak korytarz czy kuchnia

> 33 – intensywnie użytkowane pomieszczenia komercyjne jak sklepy, korytarze, powierzchnie biurowe

Szybkość układania

podłoga winylowa Arbiton, układana w systemie pływającym to prosty i szybki montaż. Dwie osoby w ciągu jednego dnia są w stanie ułożyć podłogę na ponad 200m2 powierzchni.

Wodoodporne

panele winylowe Arbiton są w 100% wodoodporne. Nawet zalanie całego mieszkania np. przez uszkodzoną pralkę nie naruszy podłogi.